Social Tournaments Ücretsiz Para Kazanma | Para Çekme İşlemleri

Slot oyunlarından bedava para kazanmak istiyorsanız Social Tournaments tam size göre olacaktır. Social Tournaments ücretsiz para kazanma için Pragmatic turnuva sitesine üye olmalı ve buradan oyunlara katılmanız gerekir. 250 free spin ile iyi bir skora ulaşın ve oyunlardaki ödüllerden bir pay almayı başarın. Eğlenceli ve son derece keyif alarak para kazandıran bir turnuva olduğundan günümüzde sıkça oynanmaktadır. Size üye olarak şansınızı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

#
Casino Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.6⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.5⭐
7
1500 TL %100
4.4⭐

Social Tournaments Ücretsiz Para Kazanma

Günümüzde artık slot oyunları sadece slot siteleri üzerinden parayla oynanmıyor. Artık slot sağlayıcıları da özel turnuvalar ile kazandırmaya devam ediyor. Ve üstelik bu turnuvalara katılımlardan hiçbir ücret beklentileri de yok. Social Tournaments ücretsiz para kazanma için socailtournaments.com üzerinden bir üyelik açılması gerekir. Üyelik sonrası günlük size bir bilet hakkı verilecektir. Bu bilet hakkıyla oyunlarda 250 free spin kullanımıyla bir skor üretimi yapılmalıdır.

Örnek olarak sweet bonanza oyunu açıksa bu oyuna katıl tuşuyla katılım sağlanır. 250 free spin oyunda atılır. İyi bir kazanç oyun içinde yakalanırsa bu skor olarak sizin hanenize yansımaktadır. Buda sıralamada sizi direkt olarak ilk 10’a götürebilir.

Siteye Kaydol
  • Turnuvası açık olan oyunlara katılarak şansınızı deneyin.
  • 250 free spin alın ve oyunda skor yaratmaya çalışın.
  • Skor sonucu hemen sağ tarafta listede görünecektir.
  • İlk 5 veya 10 içinde olarak bir ödeme alınabilir.
  • Her oyunun dağıttığı ödül farklı seviyelerdedir.

500 ile 1000€ bandında bir ödeme yapmaktalar. Sıralamada önemli bir puanı olan herkese bunu vermekteler. Önemli olan bir skor üretmek ve ardından bu skordan kazanç almaktadır. Para çekme sırasında bir kez kimlik doğrulaması istenir. Sonrasında kazandığınız tüm ödülleri dilediğiniz bir kripto para cüzdan adresine çekmeniz sağlanmaktadır.

Social Tournaments ücretsiz para kazanma için para harcamanıza gerek yoktur. Turnuva kimseden para istemediği gibi para dağıtmaya da devam ediyor. Biraz şanslı olunarak skor yaratmanızla her turnuvadan bir pay alma şansınız olmaktadır.

Siteye Kaydol
Social Tournaments ucretsiz para kazanma nasil yapilir
Social Tournaments ucretsiz para kazanma nasil yapilir

Social Tournaments Para Çekme

  • Para çekme alanına gitmeniz gerekir.
  • Profil sekmesinden çekim alanını görebilirsiniz.
  • Kimlik doğrulaması için bir kimlik fotoğrafı ön yüzü gönderilmelidir.
  • Ardından kripto para cüzdan numaranızı yazarak ödül çekilebilir.
  • En az 10€ çekim yapılmalıdır.

Social Tournaments ücretsiz para kazanma sırasında iyi bir para kazanıldıysa kimlik doğrulaması yapıldıktan sonra çekilebilir. Özellikle Pragmatic Play’in kazancı anında gönderdiğini de görmekteyiz. Önemli olan doğrulamayı yaptıktan sonra çekim talebinizi vermenizdir. Şanslı olduğunuz ve iyi puan ürettiğiniz her oyundan kazanç alma şansınız vardır.

Social Tournaments para çekme adımları yukarıdaki gibi olmaktadır. Hızlı bir şekilde adımları geçerek paranızı siteden alabilmektesiniz. Sorunsuz bir biçimde kazancınız dilediğiniz bir kripto cüzdanına gönderilecektir. Bitcoin, Tether vb. bir yöntem kullanılarak kazanç çekme işlemi yapılmaktadır. Bir kripto para cüzdanına sahip olmanız yeterlidir.

Siteye Kaydol

Social Tournaments Nasıl Oynanır?

Kaydolma işlemi sonunda Social Tournaments size bir bilet vermektedir. Her gün bir yenisi gelerek belirli bir bilet kullanma hakkınız olur. Slot oyunları kısmına giderek burada aktif turnuvaları listeleyebilirsiniz. Katıl butonu ile oyuna katılarak hemen 250 free spin alınacaktır. Daha sonra oyunda bu free spinleri harcamanız istenir.

Spin boyunca iyi para kazananlar özellikle iyi bir skor elde ederler. Bu da sıralamanın üstünde yer almanızı sağlamaktadır. Ödül miktarınız hemen skorunuzun karşısında yazar turnuva saati bittikten sonra da kazanç anında hesabınıza gelmektedir. Daha sonra para çekme alanı üzerinden aldığınız ödülü kripto para cüzdanına aktarabilmeniz hemen sağlanıyor.

Siteye Kaydol
Scroll to Top