Social Tournaments Slot Turnuva Sonuçları Açıklandı mı?

Pragmatic Play’in online slot turnuvası olan Social Tournaments oyunlarda spin atarak kazanç ödemeye devam ediyor. Social Tournaments slot turnuva sonuçları kısa sürede açıklanarak site üzerinde yayınlanmaktadır. Süresi biten oyunun üzerine tıklayarak turnuvada kazanılan ödül ve ödülü alan oyuncularda görünebilmektedir. Her slot oyununun belirli bir günü ve saati vardır. Sürenin bitiminde skoru iyi olanlar kazancı site üzerinden alabilirler. Turnuva sonuçlarını görebilmeniz için kontrol edeceğiniz adımları sıraladık.

#
Casino Siteleri
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
3365 TL %100
5.0⭐
2
9999 TL %100
4.9⭐
3
5000 TL %100
4.8⭐
4
6000 TL %100
4.7⭐
5
3400 TL %200
4.6⭐
6
1000 TL %100 Nakit
4.5⭐
7
1500 TL %100
4.4⭐

Social Tournaments Slot Turnuva Sonuçları

Turnuvaya eklenen oyunlar Pragmatic Play tarafından belirli bir gün ve saat ile gelir. Günün ve saatin dolması durumunda oyun katılımı kapanır. Social Tournaments slot turnuva sonuçları anlık olarak oyun süresinin bitmesiyle görüntülenebilir. Özellikle kontrol edebileceğiniz basit bir aşama ile anlık olarak görme fırsatını vermektedir. Oyun turnuva saatinin bitmesi önemlidir. Turnuva saati sona ermeden sonuçları görmeniz mümkün değildir. Anlık olarak son sıralamayı görebileceğiniz bir alanı zaten gösteriyor.

 • Anlık seçili slot oyunu sonuçlarını üzerine tıklayarak görebilirsiniz.
 • Turnuva saati ve süresi bitmediyse sonuçlar kesin değildir.
 • Turnuva kapandıktan sonra anlık olarak tıkladığınızda turnuva sonuçları sırayla gösterilir.
 • İlk 5 ile 10’a kadar bir para ödülü verilir.
 • Diğer ödüller site içinde avatar vb. ya da slot siteleri üzerinde bonus olabilir.
 • Önemli olan ilk 5 veya 10’a girmektir. Bu oyun bazında değişmektedir.

Social Tournaments slot turnuva sonuçları yine sitenin kendi üzerinden yayınlanmaktadır. Her oyunun turnuva sonucunu görme için oyuna tıklamanız yeterlidir. Bitti yazısı geldiğinde oyunun üzerine tıklanarak turnuvanın sonuçları görüntülenir. Buradan kazanç alanlar turnuvanın bitmesiyle hemen hesaplarına ödemelerini alabilirler.

Siteye Kaydol

Önemli olan 250 free spin ile şanslı olunması ve iyi bir skorla oyunun bitirilmesidir. Bu nadiren iyi bir skor yaratmanıza sebep olacaktır. Ama günlük en az 5 ile 6 arasında turnuva var. Bunlardan birinde bile iyi skor yaparsanız para kazanılacaktır.

Social Tournaments slot turnuva sonuclari aciklandi mi
Social Tournaments slot turnuva sonuclari aciklandi mi

Social Tournaments Neden Açılmıyor?

Biliyorsunuz ki uluslararası legal bir turnuva ve ilk açıldığı günden beri de Türkiye’den VPN olmadan girilmekteydi. Social Tournaments slot turnuva sonuçları görünmesi için legal olarak oyunun oynandığı ülkelerden birinin VPN seçimi yapılarak girilmelidir. Kısa süre önce sitenin Türkiye’de engellendiği biliniyor. Social Tournaments giriş için VPN kullanımı gereklidir.

Siteye Kaydol

İlk kez Social Tournaments sitesine gidecek olanlar bu sorunu yaşadıklarında hemen bir VPN açabilirler. Turnuvaya katılım, oyunların oynanması ve özellikle turnuva sonuçlarını görmeniz için bu yol seçilmektedir. Legal bir sağlayıcı ve oyunları da legal bir oyun ortamında oynatılmaktadır. Sitenin engelli olduğu anlarda VPN kullanmaya devam ediniz.

 • Türkiye’de engelli olduğundan girişler VPN ile yapılır.
 • Siteye ulaşamadığınız ve sayfa görüntülenemiyor hatası alınca bir VPN açarak hemen siteye giriş yapabilirsiniz.

Social Tournaments girmek için socialtournaments.com üzerinden giriş yapılmalıdır. Türk ip adresleri maalesef ki son zamanlarda hata vermektedir. Bu yüzden ödüllerinizi özellikle görebilmeniz için belirttiğimiz yol kullanılmalıdır.

Siteye Kaydol

Social Tournaments KYC Nasıl Yapılır?

 • Hesabınıza giriş yapın.
 • Ardından profil kısmından kimlik doğrulama alanına gidin.
 • Bu alanı göremiyorsanız para çekme alanı üzerinde görünecektir.
 • Kimlik belgenizi göndererek KYC onayı isteyin.
 • Onay verildikten sonra paranızı kripto cüzdanına çekebilirsiniz.

Social Tournaments KYC paranın çekilmesi için gereklidir. Lisanslı ve yasal bir sağlayıcı olduğundan +18 yaş kontrolünü yapmak zorundadır. Bu konuda Pragmatic Play’in hassas davrandığını ve oyunları da buna göre oynattığını bilmekteyiz. KYC işlemini yapmayanlar kazandıkları turnuva kazançlarını çekemezler. Bir kez doğrulama yapmanızla da bir sonraki turnuvalardan kazandığınız paralarda bir doğrulama istemeyecektir.

Scroll to Top